Náš příběh

Našim cílem je závazek k nekompromisní kvalitě našich produktů, respektu k přírodě a jejím zdrojům, a v neposlední řadě ke kouzlu spojení člověka a jeho psího společníka. 

Denně tvrdě pracujeme na vytvoření prémiové, etické a osobité značky pro milovníky psů, kteří hledají nejlepší, jedinečné zcela přírodní produkty. Náš začátek výroby kousátek pro psy z paroží měl přirozený vývoj, díky kterému jsme nyní schopni nabídnout produkt české výroby, který splňuje naše vysoké standardy a také ztělesňuje všechny principy, za kterými stojíme.


Kdo jsme

Jsme nadšený tým lidí, kteří sdílí respekt k přírodě a obrovskou vášeň pro zpracování eticky získaných surovin pro naše čtyřnohé společníky. Je pro nás důležitý každý detail a vycházíme z očekávání, že musíme pro naše psy vytvořit ten nejlepší produkt.

Co tvoříme
Stojíme si za tím, že parohy představují dokonalá, zdravá, chutná, ekologicky šetrná a prémiová kousátka pro psy. Logický vývoj naší práce vedl s vymyšlení další parohových produktů pro psy.

Jak to děláme
Naše surovina - parohové shozy, jsou svědomitě sbírány z horských vrcholů, polí a luk, rančů a dalších divokých přírodních oblastí. Poté parohy shromáždíme a připravíme na menší kousky, aby byly ideální pro velikost a plemeno vašeho psa.

Co nás odlišuje
Nedokážeme si představit, že bychom pro naše psy nakupovali méně kvalitní, staré, sluncem vypálené a často popraskané parohy, které byly byly levnější vstupní surovina. Raději zaplatíme více, aby konečný produkt pro psy byl ten nejlepší.

Udržitelnost
Parohovou surovinu získáváme pouze z přirozeně shozených parohů, které jeleni každoročně shazují přirozeným a bezbolestným procesem. Dokonalý cyklus, že?
Zavázali jsme se uvádět na trh pouze ty produkty, které považujeme za udržitelné a pocházejí z obnovitelných zdrojů.

Vášeň
Máme vášeň pro psy, jejich zdraví a pohodu. Vášeň, které se vyrovná jen naše láska k přírodě a divokým oblastem. Spojuje nás vzájemná oddanost s našimi psími společníky, pobyt v přírodě a aktivní životní styl.

Zavolejte
+420 771 140 360
Napište
info@antlerio.cz
Sledujte nás