Co nás odlišuje

Našim cílem je závazek k nekompromisní kvalitě našich produktů, respektu k přírodě a jejím zdrojům, a v neposlední řadě ke kouzlu spojení člověka a jeho psího společníka.
Naší vášni pro tuto práci se vyrovná jen láska k přírodě a divokým oblastem. Spojuje nás vzájemná oddanost s našimi psími společníky, pobyt v přírodě a aktivní životní styl.

Jaký je rozdíl mezi shozem a uříznutým parohem?
Obecným faktem je, že parohy se získávají také uřezáním z hlav zabitých zvířat na jatkách. Naše mise je, aby radost našich psích miláčků nebyla vykoupena smrtí jiného zvířete. Proto naše parohy získáváme pouze jako přirozené shozy, a aby kvůli našim psům netrpělo žádné zvíře.

Jak ověřit, že paroh je sktečně shoz?
Na obrázku lze vidět rozdíl mezi uříznoutou pečetí a pórovitou pečetí po přirozením odpadnutí shozu z hlavy jelena.

Kde se berou parohy?
Parohové shozy, jsou svědomitě sbírány z horských vrcholů, polí a luk, rančů a dalších divokých přírodních oblastí. Poté parohy shromáždíme a připravíme na menší kousky, aby byly ideální pro velikost a plemeno vašeho psa.

Proč paroh není laciná zálěžitost?
Nedokážeme si představit, že bychom pro naše psy nakupovali méně kvalitní, staré, sluncem vypálené a často popraskané parohy, které byly byly levnější vstupní surovina. Raději zaplatíme více, aby konečný produkt pro psy byl ten nejlepší.

Udržitelnost
Parohovou surovinu získáváme pouze z přirozeně shozených parohů, které jeleni každoročně shazují přirozeným a bezbolestným procesem. Dokonalý cyklus, že?
Zavázali jsme se uvádět na trh pouze ty produkty, které považujeme za udržitelné a pocházejí z obnovitelných zdrojů.

Bezpečnost
Dbáme na to, aby každý náš výrobek byl pro psa bezpečný, proto všechny ostré hrany pečlivě oborusíme. Nemůže tak dojít k poranění dásně psa.

Zavolejte
+420 771 140 360
Napište
info@antlerio.cz
Sledujte nás